IncludingTax
Euro
Türkçe

Satış Politikası

TwinsButik Ailesi olarak uyguladığımız satış politikamızda, müşterilerimizle ilişkilerimiz, sade ve dürüstlük temeline dayalıdır. Müşteri ilişkileri yönetim anlayışımızda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir.

Geniş satış ve hizmet ağıyla TwinsButik, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve sektörde en kaliteli ürün yelpazesine sahip olan markası ile yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimizin tanınırlığını ve bilinirliliğini artırarak, marka değerini desteklemek,müşterimizin satın almakta olduğu ürünü iyi tanımasını ve bilinçli kullanmasını sağlamak pazarlama ve satış grubunun asli görevlerindendir. Bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi, ileriki projelerimiz için, iyi referansla gelecek yeni müşteri potansiyelimizi pozitif etkiler.

TwinsButik, her bir ürünü, her tedarikçisi ve her son kullanıcısı için imalat standartlarının tanıtımı ve eğitimleriyle satışını desteklemektedir.

Satış sonrası takip de grubun görev tanımları içinde yer almaktadır.

Her ürün satışa çıktıktan sonra yetkili personelimizce test edilip defo kontrolü, kalite kontrolüne tabi tutulur.Testi geçen ürünler barkodlanarak hazırlanıp müşteriye teslim edilir.
Tüm twinsbutik ürünlerimizden alan müşteri portföyümüzle veri tabanımız oluşturulmaktadır. Üren yelpazemiz müşterimizin beklentilerini karşılanması için güncellenmektedir.

2008 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde yapılan satış ve pazarlama faaliyetlerimizle, basın ve medya ile ilişkilerin takibinin yanı sıra, şirket prensipleri doğrultusunda ürünlerimizin satışını destekleyen reklam ve tanıtım stratejilerimiz de belirlenmektedir.